Tatuaż mówi bardzo wiele o osobie, która go nosi, czasem więcej niż by chciała. Zdradza upodobania, preferencje i zainteresowania, a nawet historie z życia. I rozmiar nie ma tu znaczenia - małe symbole mieszczą nieraz więcej szczęścia, albo smutku, niż duże motywy.
Wytatuować można wszystko! Tatuaż może być pięknym świadectwem miłości i przywiązania, rozstania i powrotów, żalu i straty, szacunku i dezaprobaty... Z jednej strony jesteśmy pierwsi, by zachęcać do upamiętniania poprzez tatuaż ważnych dla Was osób i wydarzeń, z drugiej - nabieramy obaw, kiedy pytacie o osoby zmarłe lub wydarzenia z nimi związane.
Odejście kogoś bliskiego, to zawsze trudny i bolesny temat. Jedni godzą się z faktem przemijania, inni buntują; jedni chcą o tym rozmawiać, drudzy przerabiają stratę w milczeniu, ale wszyscy potrzebują czasu na żałobę. Tatuaż wykonany ku pamięci nieżyjącego, będzie o nim codziennie przypominał! Pytanie, czy jesteście na to gotowi?
Radzimy zawsze poczekać z decyzją o takim tatuażu do momentu, kiedy emocje opadną i będziecie potrafili spojrzeć na swój pomysł racjonalnie. Jeśli z upływem czasu przekonanie o chęci jego posiadania was nie opuści, powinniście dobrze zastanowić się nas samym wzorem. Niech będzie to coś, co przywołuje pozytywne wspomnienia - nie pozwólcie, żeby tatuaż wywoływał u Was smutek!