best websites of the world

Na to pytanie odpowiada osoba zajmująca się usuwaniem tatuażu w Tattoo.pl po indywidualnych konsultacjach z klientką/tem. Najczęściej jest to możliwe, ale zabieg poprzedzony jest zawsze osobistym spotkaniem i udzieleniem odpowiednich informacji. 


 

To zależy. Najłatwiej jest usunąć małe i drobne wzory.  W innych wypadkach tatuaż zostanie w bardzo dużym stopniu rozjaśniony, a miejscami laser usunie barwnik całkowicie.  Pozwoli to na wykonanie nowego motywu w profesjonalnych warunkach Tattoo.pl.


 

Proces usuwania tatuażu w Tattoo.pl przebiega w 6 sesjach wykonywanych w odstępie 6-8 tygodni. Jeśli planujesz usunięcie motywu z konkretnego powodu np.: ślub, to warto o tym pomyśleć co najmniej kilka miesięcy wcześniej i umówić się na spotkanie konsultacyjne. Pamiętaj, że po usunięciu starego tatuażu laserem, wykonanie nowego tatuażu będzie możliwe po kilku miesiącach.


 

Nie jest to silny i uporczywy ból, uzależniony od indywidualnej odporności i wytrzymałości na uderzenia wiązki lasera. Można go porównać do bólu podczas wykonywania tatuażu. Po kilkudziesięciu sekundach skóra przyzwyczaja się do uderzeń i odbiera je jako jednostajnie mrowienie.


 

Nie wykonujemy zabiegu usuwania tatuażu laserem w okresie ciąży klientki. 


 

Tak. Chorobami, które na pewno uniemożliwią zabieg są: choroby skóry, których przyczyną jest nietolerancja UV. Zabiegowi nie mogą się poddać osoby z rozrusznikiem serca, chorujące na cukrzycę lub będące w trakcie kuracji antybiotykowej. 


 

Generalnie nie, ale może dojść do nielicznych zbliznowaceń różniących się nieco kolorem od naturalnego koloru skóry. 


 

Nie. Przez 3 tygodnie po sesji laserowej trzeba zrezygnować z takich aktywności. Warto pamiętać, że skóra po zabiegu jest podrażniona i należy o nią odpowiednio zadbać, stosując się do zaleceń osoby wykonującej zabieg w Tattoo.pl.