best websites of the world

Teardrop / Anti-Eyebrow Piercing

Piercing usytuowany na najwyższej części kości policzkowej, zwany łzą. Kolczyk może być założony w pozycji pionowej, poziomej lub skośnej. Miejsce po przekłuciu goi się do 3-4 miesięcy.


Labret Piercing

Przy tym rodzaju piercingu ozdobę umieszczamy zewnętrznie na wardze dolnej (obejmując w całości wargę), pod wargą dolną lub nad wargą górną. Wyłączając dysfunkcje anatomiczne, usta są obszarem dość swobodnego zakładania kolczyków. Labrety mogą być zakładane jako pojedyncze ozdoby w grupie (po kilka ozdób). Bardzo ważne jest jednak wybranie anatomicznie optymalnego miejsca, aby noszenie ozdób było przyjemnością a nie dyskomfortem. Kolczyki idealne na Labret Piercing to kółka, podkówki i labrety.


Monroe / Madonna / Crawford

Bardzo modny piercing zlokalizowany nad górną wargą, nawiązujący do pieprzyka Marylin Monroe, Madonny lub Cindy Crawfod jako posiadaczek naturalnego pieprzyka w tym miejscu. Okres gojenia wynosi do 2-3 miesięcy.


Cheek Piercing / Piercing Policzka

Podobnie jak Monroe piercing jest dodatkowym wyróżnikiem naszej twarzy z tłumu. Niestety, policzek to mocno newralgiczne miejsce, gdzie przebiegają połaczenia nerwowe, naczynia krwionośne i istotne dla organizmu struktury tkanek. Wszystko to powoduje, że nie jest to optymalne miejsce na piercing. Mogą po nim powstawać trudne do usunięcia zbliznowacenia.