Świadomi tradycji współpracujemy z pasją

SHOW YOU
ARE NOT
AFRAID

SHOW YOU ARE NOT AFRAID

 

SINCE 1992

TRAKTUJĄC TATUAŻ JAKO PRÓBĘ ARTYSTYCZNEJ WYPOWIEDZI, NASZĄ MISJĄ JEST JEGO PROPAGOWANIE NA SCENIE KRAJOWEJ I ŚWIATOWEJ. OD 1992 ROKU POPULARYZUJEMY ZJAWISKO TATUAŻU POPRZEZ SWOJĄ PRACĘ, PUBLIKACJE W PRASIE, UDZIAŁ W WIELU AUDYCJACH RADIOWYCH I TELEWIZYJNYCH.

Więcej o nas

1991

1992

1993

1994

1995

1996

1997

1998

1999

2000

2002

2003

2005

2007

2008

2009

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2021

2022

SHOW YOU ARE NOT AFRAID

WYBRANE TATUAŻE

JAKO ZESPÓŁ RÓŻNORODNYCH ARTYSTÓW MOŻEMY ZAOFEROWAĆ PRACE W ROZMAITYCH STYLISTYKACH SZTUKI TATUAŻU. Przywiązujemy dużą wagę do Waszych preferencji i potrzeb, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnego stylu i sposobu wykonywania tatuażu konkretnego artysty.

ZESPÓŁ TATTOO.PL

LUDZIE, DLA KTÓRYCH WIEDZA I DOŚWIADCZENIE JEDNYCH, JEST MOTOREM ROZWOJU I DOSKONALENIA DRUGICH. Proces ciągłego kształcenia odbywa się pod okiem jednego z najbardziej doświadczonych tatuatorów w kraju.

Tatuator - założyciel

Sławek Frączek

Piercer

Jacek Frączek

Tatuatorka

Zosia Latosińska

Tatuator

Marcin Żuri Żurek

SHOW YOU ARE NOT AFRAID

JAK POWSTAJE TATUAŻ

TATUOWANIE TO PROCES BUDOWANIA RELACJI WYKRACZAJĄCY DALEKO POZA UMIEJSCOWIENIE BARWNIKA W SKÓRZE. Znajomość procesu powstawania tatuażu pomoże Wam dokonać wyboru motywu i tatuatora, z którym będziecie chcieli współpracować przy jego tworzeniu.

 

SHOW YOU ARE NOT AFRAID

CO SŁYCHAĆ
W TATTOO.PL

Zobacz wszystkie wpisy

pracuj
z nami

Szczegóły

Valentines tattoo
walk-in

Szczegóły

TATTOO WALK-IN
1 YEAR

Szczegóły

FAQ

FREQUENTLY
ASKED
QUESTIONS

POZNAJCIE ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ PADAJĄCE PYTANIA ZE STRONY NASZYCH KLIENTÓW. Dział FAQ będziemy systematycznie poszerzać o nowe zagadnienia.

FAQ

STUDIO TATTOO.PL

MIEJSCE O WIELOLETNIEJ HISTORII, PISANEJ WSPÓLNIE PRZEZ ARTYSTÓW I ICH KLIENTÓW. Naszym sukcesem jest fakt, że przychodzą do nas wciąż nowi ludzie, a stali bywalcy niezmiennie wracają.

SHOW YOU ARE NOT AFRAID

TATTOO SHOP

PREZENTY DLA PRZYJACIÓŁ STUDIA ZAPROJEKTOWANE PRZEZ ZESPÓŁ TATTOO.PL. Idealnie nadają się na prezent zarówno dla tych, którzy

noszą już nasze tatuaże, jak i tych, którzy jeszcze się nie odważyli.

SHOW YOU ARE NOT AFRAID

Poznaj opinie

OPINIE NASZYCH DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW POMOGĄ WAM PODJĄĆ DECYZJĘ O WYBORZE WŁAŚCIWEGO STUDIA. 

 

 

Patryk
Jazwinski
*****

Jeżeli szukacie mega dobrego specjalistę od piercingu to tylko Jacka, który potrafi dobrze doradzi w sprawie miejsca piercingu …w taki sposób czy będzie to dobre miejsce na przekłuciu. Bardzo przemiła atmosfera, bezbolesnie, super goja się miejsca po przekłuciu. (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

ewa
stanislawska
*****

Od czternastu lat,niezmiennie to samo studio - polecam z calego serducha

CZYTAJ WIĘCEJ

Artur
Matecki
*****

Wykonując swój pierwszy tatuaż szukałem miejsca, któremu zaufam. Po kontakcie emeilowym zostałem zaproszony na rozmowę, by ustalić kilka szczegółów i porozmawiać o koncepcji oraz miejscu wykonaniu. Często pierwsze wrażenie ma diametralny wpływ na podjęcie decyzji. (...)

Czytaj więcej