Poznań Tattoo
Konwent
2016

25-26.03.2016

 

Pierwsza edycja Tattoo Konwent w Poznaniu zdominowana była przez obchody 25- lecia jubileuszu pracy artystycznej Sławomira Frączka. Podczas 2 dni festiwalu podsumowano całe ćwierć wieku polskiego tatuażu, które krystalizuje się w osobie Sławomira.

Poznań Tattoo 
Konwent 
2016

Na konwencji pojawiliśmy się jak zawsze w pełnym składzie Tattoo.pl

Jako gospodarze imprezy także w tym roku przygotowaliśmy nowość - obszerną Strefę Przyjaciół Tattoo.pl. W naszym boksie znaleźli się przyjaciele z Juniorink Najgorsze Studio w Mieście oraz Demolka Tattoo. Przestronna i zaprojektowana z pietyzmem strefa przyciągała spore tłumy nie ograniczając w pracy nas i naszych licznych gości. 

Studio Tattoo.pl otwarte w 1992 roku w Poznaniu było jednym z pierwszych w kraju, a Sławek jest aktywnym tatuatorem po dziś dzień

Na jego ręce spłynęła cała masa gratulacji, wspomnień i sentymentalnych podróży. Sławek udzielił licznych wywiadów do radia, był gościem telewizji, o tym pisały gazety. Podczas finału na scenie 25 najważniejszych dla Sławka tatuatorów wykonało spektakularnie pamiątkowy tatuaż… na bicepsach Jubilata.

Historia zatoczyła koło - od Acid Shopu po wielkie imprezy

Widocznie to niełatwe wyzwanie przysporzyło mu siły, ponieważ już parę godzin później bawił się na koncercie w klubie Whisky In The Jar, na którym specjalnie dla niego zagrali Acid Drinkers. Historia zatoczyła koło- od legendarnego Acid Shopu, gdzie powstało kolejne studio Sławka po wielkie imprezy, na których jest co świętować i… po których jest co wspominać.

Dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

Tattoo Konwent to solidna marka- jak zawsze mogliśmy liczyć na doskonałą organizację, wysoki poziom prezentowanych prac, fantastyczne pokazy sceniczne i… przede wszystkim spore zainteresowanie Poznaniaków.