POZNAŃ
TATTOO
KONWENT
2022

19-20.03.2022

 

Emocje, jakie towarzyszyły nam podczas tegorocznej, poznańskiej edycji Tattoo Konwent, nadal trudno ujarzmić. W dodatku wciąż dolewamy oliwy do ognia, oglądając zdjęcia i wspólnie wspominając, co działo się w ten weekend!

POZNAŃ
TATTOO
KONWENT
2022

Świętowaliśmy 30 - lecie naszego studia - to była naprawdę udana impreza

Dopisało wszystko - od pogody po ostatni punkt programu - a strefa Tattoo.pl przyciągała zarówno młodych, ciekawych historii tatuażu w Polsce, jak i tatuażowych wyjadaczy. 

Wiemy, że najtrudniej było znaleźć Sławka, ale 30-lecie studia to także zobowiązania - wywiady, wyjścia na scenę i próba zamienienia słowa z każdym, kto chciał Mu w tych dniach pogratulować i uścisnąć dłoń! 

W strefie przyjaciół Tattoo.pl mogliście spotkać tych, którzy towarzyszą nam od lat

Sebastian „Junior” obchodzi w tym roku własny jubileusz 25 lat pracy, więc toasty będą podwójne. Tomek „Demolka” przygotował z tej okazji metalową wersję „Sto lat”. Patryk Hilton zaprosił Was do udziału w grze Cassino Tattoo, a wylosowany w drodze koła fortuny wzór, wytatuował na skórze zwycięzcy! Janek Szopa przygotował dla Was pamiątkowe skarpetki z logo studia.

Nie sposób wymienić wszystkich, wybaczcie !!

 

Konwent w Poznaniu to doskonała okazja do spotkań z przyjaciółmi studia

Tattoo.pl jest miejscem, gdzie zrodziło się wiele znajomości, a rozwijające się, niekiedy wieloletnie już relacje, powstały nie tylko na linii klient - tatuator, ale także pomiędzy stałymi bywalcami studia. Dobrze jest obserwować prawdziwie serdeczne i przyjacielskie powitania ludzi, których losy po raz pierwszy zetknęły się właśnie u nas.