HOME/1994

Zespół Tattoo.pl

Od samego początku budowania studia zawsze miałem okazję pracować z ludźmi, którzy pomagali mi w tym zadaniu. Bez dodatkowej pomocy byłoby mi trudno wówczas wykonywać codzienną pracę w studio, dbać o rozwój studia i jednocześnie brać czynny udział w zagranicznych konwencjach tatuażu.  

Zespół Tattoo.pl

W tamtym okresie obok mnie stałą ekipę Tattoo.pl tworzyli Poldek Lachowski i Tomek Molka.

Tomek nie bez powodu nazwany został przez nas DeMolką. Chociaż nie wiem, który z nich dwóch powodował wówczas większy chaos. :D

Obaj byli mocno zakręceni na tle muzyki. Tomek swoim wyglądem doskonale pasował do stwierdzenia, że Rock i Heavy Metal to muzyka zarezerwowana dla miłośników tatuaży. 

Pomimo, że Ci dwaj reprezentowali zupełnie inne podejście do życia, to tatuaż był dla nich płaszczyzną porozumienia.

Ulica przełomowych lat 80 i 90. to w dużej mierze pokątny handel na brudnych ulicach, rozwijająca się przestepczość i coraz większa dostępność do narkotyków. W tamtych dzikich czasach to właśnie Poldek doskonale pilnował, żeby studio było możliwie z dala od kłopotów.

W chwilach wolnych od koncertów Ślimak zawsze miał czas na nowy tatuaż!

Acid Drinkers to zespół, który zrobił ogromne zamieszanie na polskiej scenie rockowej. Ich sceniczny wizerunek bez wątpienia uzupełniały liczne tatuaże. To nic dziwnego, że mieli taki wpływ na swoich fanów, którzy wpadali do studia z nadzieją na spotkanie chłopaków z zespołu.