HOME/FAQ/TATUAŻ

Co ubrać
na sesję?

Jakkolwiek banalnie to brzmi, kwestia jest istotna z uwagi na komfort pracy artysty i osoby tatuowanej! Dobór odzieży jest ważny z uwagi na tatuowane miejsce, zwłaszcza jeśli wykonujemy tatuaż w okolicy intymnej czy trudno dostępnej w codziennym ubraniu.

Co ubrać 
na sesję?

Tatuowanie szyi.

Szyja teoretycznie nie należy do trudnodostępnych miejsc, a jednak warto pomysleć o komforcie właściwym dla kilkugodzinnej pracy twarzą w twarz z tatuatorem! Rekomendujemy też głębszy lub łódkowy dekolt.

Tatuaż na ramieniu i klatce piersiowej.

Jeśli tatuujemy ramię, dobrze sprawdzą się bezrękawniki, koszulki na ramiączkach lub topy typu tuba.To ostatnie rozwiązanie jest doskonałe także przy tatuażu klatki piersiowej - elastyczny gorset można dowolnie obniżać, a jeśli wzór sięga na tyle głęboko, że trzeba go zdjąć całkowicie, tatuator zapewni plastry do zakrycia sutków.

Tatuaż na mostku.

Mostek jest trudniejszym miejscem. Często wystarcza głęboko wycięty top, biustonosz, czy nawet luźno rozpięta koszula.

Tatuaż pod biustem i wokół niego.

Na przykład na boku, pod pachą - najlepiej wykonywać w luźnych topach, które łatwo podwinąć, przykleić taśmą, a jeśli będzie trzeba zdjąć rękawy - co pozwoli swobodnie się nimi nakryć. 

tatuaż na plecach.

Tatuaż pleców wymaga koszulki, która je odkrywaDoskonale sprawdza się też rozpinana koszula założona tył na przód! Jeśli wzór sięga nisko, dobrze pomyśleć o spodniach elastycznych w pasie.

tatuaż na pośladkach, biodrach i udach.

Wykonanie tatuażu na pośladkach, biodrach czy udzie wymaga swobodnego, niekrępującego dostępu do tatuowanego miejsca. Zależnie od niego, właściwie wycięta bielizna z pewnością spełni swoją funkcję!